Informujemy, że ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x
 

Monitoring przesyłki

Podaj numer i sprzwdz gdzie znajduje się Twoja paczka

Śledzenie przesyłek Geis, DPD, InPost, Patron

Tutaj bez trudu zlokalizujesz swoją przesyłkę i sprawdzisz jej status! Wystarczy, że wpiszesz numer paczki w pole odpowiedniego przewoźnika i klikniesz przycisk „Sprawdź”. Już po chwili dowiesz się, czy paczka została przyjęta w oddziale, wyruszyła już w drogę do odbiorcy, a może została już doręczona. Dzięki funkcji monitorowania przesyłek masz pełną kontrolę nad swoimi przesyłkami.

W Kurier Polska znajdziesz najkorzystniejsze cenowo usługi kurierskie, z możliwością zamówienia online. Dzięki współpracy z największymi przewoźnikami na rynku, dajemy ci możliwość wyboru oferty optymalnie dostosowanej do twoich potrzeb. Wszystko po to, aby twoje przesyłki docierały do adresatów bezpiecznie i szybko. Oferujemy transport paczek na terenie Polski i za granicę, do krajów Unii Europejskiej.

Jak nadać i śledzić paczkę?

To proste! W zakładce Kalkulator obliczysz pełen koszt nadania przesyłki i dokonasz zamówienia online. Najpierw musisz dokładnie zmierzyć swoją paczkę. Pamiętaj, że wymiary i ciężar są weryfikowane przez przewoźników i w razie nieścisłości na przesyłkę może zostać nałożona dodatkowa opłata. Podaj rodzaj paczki, wymiary i wagę, a następnie sprawdź ofertę naszych przewoźników i wybierz tę najkorzystniejszą. Następnie zaznacz opcje dodatkowe, różne dla różnych przewoźników, takie jak m.in. dopłata za nadanie w godzinach popołudniowych, awizo, powiadomienia SMS, pobranie, ubezpieczenie, potwierdzenie dostarczenia i inne. Skorzystaj z funkcji szybkich płatności online i gotowe – wkrótce kurier przyjedzie po twoją paczkę, a Ty w międzyczasie możesz monitorować, kiedy przesyłka zostanie doręczona za pomocą funkcji śledzenia usług kurierów, takich jak Geis, DPD czy InPost.

Zamawianie kuriera online jest proste, wygodne i ekonomiczne. W Kurier Polska znajdziesz najkorzystniejsze oferty od sprawdzonych doręczycieli. Zamawiając u nas można liczyć na upusty na poziomie nawet 70 procent. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz firmy. Jeżeli prowadzisz sprzedaż internetową i często wysyłasz paczki o różnych gabarytach, skontaktuj się z naszymi przedstawicielami i zapytaj o rabaty specjalne dla firm. Szczegóły w zakładce Kontakt.

Kurier Polska | 75-132 Koszalin | Mieszka I-go 22B | woj. zachodniopomorskie | tel: 530 764 040